KONST / Litografier / Litografi 11482683
nr 1148 2683
André Beaudin
(1895-1979), Frankrike
Litografi, 1961, signerad och numrerad 11/50, motivet: 32x25
André Beaudin, fransk bildkonstnär född 1895, död 1979.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 4 december 2017
kl 19:10:43
30/11 16:32:25
100 kr
2/12 22:19:43
André Beaudin
Läs mer om André Beaudin